07:57

Prezenty dla 2-latki

Już za miesiąc czeka nas wielki dzień - drugie urodziny Mai. Listę prezentów bardzo szybko ułożyłam - na szczęście Mała ma mało zabawek, więc spokojnie możemy poszaleć. Do tej pory ograniczał nas metraż naszego jedynego pokoju, ale urodziny Majki odbędą się już w naszym nowym mieszkaniu. Niekoniecznie wszystkie zabawki dostanie w tym dniu, część zakupów pewnie odłożymy w czasie i np. już nie będziemy się zastanawiać, co podarować na Dzień Dziecka :)


  Nasze inspiracje:1. Hulajnoga Mini Micro - prezent pewniak. Wahałam się pomiędzy hulajnogą, a rowerkiem biegowym. Przekonał mnie fakt, że MM posłuży Majce kilka dobrych lat.

2. Konik Rody - o jego istnieniu dowiedziałam się dopiero dwa tygodnie temu. Maja miała okazję przetestować konika u swojej koleżanki i była naprawdę zachwycona. Rody dostał ogromną ilość buziaków i przytulasów , więc jak mogłoby go u nas zabraknąć?

3. Ośmiornica Play-doh. Ciastoliną bawimy się codziennie po kilka godzin (!) Majka uwielbia lepić i mogłaby to robić cały dzień, kompletnie ignorując inne zabawki. Mamy tylko podstawowe akcesoria - dwie foremki i sztućce, więc ośmiornica na pewno będzie bardzo trafionym prezentem.

4-5. Gry planszowe stworzone już dla dwulatków! Jestem w nich zakochana - nie mam pojęcia czy się u nas sprawdzą, ale w razie czego poczekają na półce na swoją kolej.

6. Instrumenty drewniane - oprócz pianinka, Majka nie ma żadnych instrumentów, a chętnie bawi się nimi u swoich koleżanek. Drewniane instrumenty są trwałe i pięknie wykonane. 1. Lego Duplo - nie ma czego tłumaczyć, potrzebne w każdej ilości :)

2. Puzzle - ostatnio szał na puzzle zastąpił szał na ciastolinę, ale Majka do puzzli chętnie wraca i układa za każdym razem po kilka opakowań

3. Owoce i warzywa do krojenia - prezent z konieczności ;) Przecież mamie trzeba pomagać w przyrządzaniu posiłków, a nie zawsze można wszystko dostać do łapki. Teraz wspólne gotowanie nie będzie problemem.

4. Zestaw naczyń Skip Hop - przepiękne są te zestawy, mam nadzieję, że równie trwałe.

2 komentarze:

  1. U nas 2 urodziny za pasem, ale furorę zrobił wózek i puzzle, do których dopiero teraz dojrzała :)
    za to Lego duplo to mój faworyt i sprawdza się gdy chce znaleźć chwilę oddechu dla siebie

    OdpowiedzUsuń
  2. zainteresowałaś mnie tymi grami planszowymi, nie wiedziałam o ich istnieniu dla 2-latków, a urodziny w lipcu w sumie się zbliżają:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 MamusiOOwo , Blogger