14:50

Melissa and Doug - Naklejki wielorazowego użytku

Gdy za oknem lipcowy październik, to u dzieci murowany katar, brak chęci do wychodzenia na zewnątrz i ogólne przeciążenie materiału. Jęczenie zdaje się nie mieć końca, a perspektywa wykupienia parceli na Marsie jest niezwykle kusząca... Znacie to? Na takie sytuacje mam zawsze przygotowane coś ekstra, jakąś pierdółkę, której Majka wcześniej nie widziała, a która zajmie ją na chwilę i będę mogła wycierać gile dziecku numer 2.

Niezawodną zabawą jest naklejanie naklejek. Trochę tego już przerobiłyśmy, po domu walają się sterty wyklejonych kartek i zeszytów. Jakiś czas temu wpadł nam w ręce album Melissa and Doug - naklejki wielorazowego użytku.


Nasza wyklejanka jest w klimatach księżniczkowych, ale każdy znajdzie coś dla siebie (np. pojazdy, dekorowanie domu, moda i kilka innych).
Mamy pięć pustych plansz, przedstawiających różne scenerie, np.:
Na kolejnych stronach pojawiają się naklejki, których jest całkiem sporo, np.:W zestawie znajdziemy księżniczki, królowe, królów, korony, buty, elementy wystroju wnętrz, zwierzęta, kwiaty, karety, biżuterię, ubrania. Nie pozostaje nam nic innego, jak naklejać, naklejać i jeszcze raz naklejać.

Naklejki łatwo się odklejają i przyklejają, nawet dwuletnie dzieciaki z niewielką pomocą sobie poradzą (są takie jakby foliowe). Naklejki nie są jednak wieczne, po kilkunastu ułożeniach niektóre z nich nie chcą się trzymać podłoża, ale jest  ich tyle, że Majka nawet nie zauważyła, że kila się zużyło.. Pomimo tej wady, gorąco polecam, bo jedna taka wyklejanka spokojnie starczy na kilka miesięcy.

Na koniec jeszcze jeden przyjemny aspekt - naklejki są przyjazne dla portfela, są dostępne za 20 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 MamusiOOwo , Blogger